Jedinečnost

Prodali jsme už více než půl miliardy tub krémů Indulona. A přesto jsme dosud nezaznamenali jedinou alergickou reakci nebo nežádoucí vedlejší účinky. Jak se nám to podařilo?

Mimořádná kvalita

Mimořádná kvalita

V padesátých letech Indulonu nazývali zázračným krémem. A nazývají ji tak i dnes. Kvalita receptury krémů Indulona zůstává dodnes výjimečně vysoká ve srovnání s ostatními kosmetickými přípravky k péči o ruce. Indulona je navíc vhodná pro všechny věkové kategorie, i pro děti od tří let.

Dermatologický původ

Dermatologický původ

Indulonu Original vyvinul tým uznávaných dermatologů. Díky širokému rozsahu prospěšných účinků se po zásluze prosadila jako kosmetický přípravek. Každý nový typ krému Indulona nadále prochází pečlivým dermatologickým testováním.

Vhodná pro citlivou pokožku

Vhodná pro citlivou pokožku

V Induloně Original nenajdete žádné konzervační látky či alergeny. Naopak vysoký podíl přírodní vazelíny z ní dělá ideální krém i pro citlivou pokožku. Indulona je široce oblíbena u maminek malých dětí.

Vysoká kvalita výroby

Vysoká kvalita výroby

Indulona se vyrábí pod dohledem odborníků a je samozřejmostí, že moderní, plně automatizovaná výroba probíhá v prostředí s přísnými hygienickými standardy.

Rostlinné výtažky

Rostlinné výtažky

Indulona měsíčková obsahuje extrakt z květu měsíčku lékařského (Calendula officinalis). Indulona olivová obsahuje olivový olej, který je získávaný výhradně ze zralých plodů olivovníku evropského (Olea europaea). I další varianty Indulony obsahují rostlinné extrakty.

Kontrola kvality

Kontrola kvality

Výroba Indulony podléhá pravidelné a důkladné kontrole, hodnocení a testování. U všech typů krémů pravidelně sledujeme chemické, fyzikální a mikrobiologické vlastnosti.