Jedinečnost

Prodali jsme už více než půl miliardy tub krémů Indulona. A přesto jsme dosud nezaznamenali jedinou alergickou reakci nebo nežádoucí vedlejší účinky. Jak se nám to podařilo?

Mimořádná kvalita

V padesátých letech Indulonu nazývali zázračným krémem. A nazývají ji tak i dnes. Kvalita receptury krémů Indulona zůstává dodnes výjimečně vysoká ve srovnání s ostatními kosmetickými přípravky k péči o ruce. Indulona je navíc vhodná pro všechny věkové kategorie, i pro děti od tří let.

Dermatologický původ

Indulonu Original vyvinul tým uznávaných dermatologů. Díky širokému rozsahu prospěšných účinků se po zásluze prosadila jako kosmetický přípravek. Každý nový typ krému Indulona nadále prochází pečlivým dermatologickým testováním.

Vhodná pro citlivou pokožku

V Induloně Original nenajdete žádné konzervační látky či alergeny. Naopak vysoký podíl přírodní vazelíny z ní dělá ideální krém i pro citlivou pokožku. Indulona je široce oblíbena u maminek malých dětí.

Farmaceutická kvalita výroby

Indulona se jako jeden z mála kosmetických výrobků vyrábí přímo ve farmaceutickém závodu pod dohledem odborníků. Je samozřejmostí, že moderní, plně automatizovaná výroba probíhá v prostředí s nejpřísnějšími hygienickými standardy.

Nejčistější složení

Důležitou složkou Indulony je voda farmaceutické kvality. Tato voda je filtrovaná a poté destilovaná podle extrémně přísných požadavků platných pro výrobu léčiv.

Rostlinné výtažky

Indulona měsíčková obsahuje extrakt z květu měsíčku lékařského (Calendula officinalis). Indulona olivová obsahuje olivový olej, který je získávaný výhradně ze zralých plodů olivovníku evropského (Olea europaea). Další varianty Indulony obsahují meruňkový olej nebo výtažek z heřmánku lékařského.

Kontrola kvality

Výroba Indulony podléhá pravidelné a důkladné kontrole, hodnocení a testování. U všech typů krémů pravidelně sledujeme chemické, fyzikální a mikrobiologické vlastnosti.

Doma je doma

Jako jedna z mála česko-slovenských značek se Indulona od svého vzniku nepřetržitě vyrábí ve slovenském Hlohovci, přestože výrobní závod několikrát změnil jméno i majitele.