Ocenění Superbrands 2016 pro značku Indulona!

Značka Indulona, která už více než 65 let vyrábí oblíbené krémy na ruce, získala prestižní ocenění Superbrands 2016.

Titul Superbrands, který je v České republice udělován po svém obnovení již čtvrtým rokem, získávají pouze značky, které projdou vícekolovým výběrovým řízením čítajícím, mimo jiné, spotřebitelský průzkum agentury GfK. V  poslední fázi má rozhodující slovo expertní komise Brand Council. Tu tvoří profesionálové z oblasti byznysu, komunikace, marketingu, médií a marketingového výzkumu. Bernou mincí při rozhodování jsou atributy jako známost, budování značky, inovace či prestiž.

Ocenění Superbrands 2016 pro značku Indulona je potvrzením toho, že nedávný relaunch krémů na ruce byl správným krokem a vidí to tak nejen zákazníci, ale i odborná sféra.

„Tohoto ocenění si moc vážíme a jsme velice rádi, že naši poctivou práci oceňují spotřebitelé i odborníci. Indulona už více než půlstoletí přináší zákazníkům výrobky vysoké kvality, s prvotřídními ingrediencemi, vyráběné za přísné kontroly a pod neustálým dohledem. Na její účinky se spoléhají tisíce spokojených spotřebitelů. Oblíbené krémy na ruce navíc nedávno dostaly nový design a vzhled a pro veliký zájem o značku už brzo plánujeme uvést novinky. Ocenění Superbrands pro nás znamená závazek do budoucna – i nadále budeme přinášet kosmetické výrobky šité na míru naším zákazníkům.“ říka marketingový ředitel značky Indulona, Richard Král.