Citlivá péče o pokožku – značka: jednoduše

Již více než půl století saháme po modrém krému na ruce. Zdroj: Blesk pro ženy

Najdeme ho v drogerii, supermarketu i v lékárně. Řeč není o ničem jiném než o Induloně original, která je tou nejcitlivější péčí, jejíž unikátní recepturu prověřila léta používání. I v dnešní době moderní kosmetické výroby si totiž dokázala udržet svou popularitu, aniž by ve svém složení musela cokoli měnit. Opečujte své tělo krémem, který nás citlivě hýčká už desítky let.

Péče prověřená desítkami let

Indulona original byla původně vyvinuta jako lék pro ochranu a výživu pokožky a dodnes je považována za jeden z nejúčinněji pečujících krémů pro namáhané ruce a citlivou pokožku. Její složení zůstává stále stejné, i když se nám to tak při pohledu na obal nemusí zdát. Jedním ze základů krému na ruce Indulona original je už od roku 1948 přírodní vazelína a krém je bez jakýchkoli konzervačních látek. Pozorného uživatele by mohlo nicméně zarazit množství uvedených složek na obalu krému. Zatímco v minulosti bylo dostačující uvést pouze složky základní, dnes je třeba v souvislosti s platnou legislativou zaznamenat i komponenty, z kterých se skládají jednotlivé suroviny. Jedná se ale o stále tentýž výjimečně kvalitní krém.


Jde o kůži, preciznost je na místě

Dělat vše výborně, i když by to třeba stačilo jen dobře, to je styl Indulony. Proto jsou krémy a mléka Indulona připravovány a vyráběny pod důsledným dozorem a za přísných hygienických podmínek.

Ani kapka nazmar

Ke klasickému krému na ruce Indulona original přibyla i varianta tohoto všestranně pečujícího krému ve větší dóze. Péče se rozrostla o „modré“ tělové mléko Indulona original, které taktéž ocení i velmi citlivá pokožka. Tělové mléko je navíc obohaceno o jojobový olej, jenž pomáhá pokožku těla šetrně vyživit a zjemnit. Zamiluje si ho každý, kdo dává přednost jemným texturám i snadno vstřebatelné péči, která dodá pokožce hebkost sametu. 

Zatímco jsme si u ostatních mlék zvykli na pravidelné dolování posledních zbytečků obsahu, které ne a ne stéci, u tělových mlék Indulona toto odpadá. Speciální technologie výroby umožnila vytvořit unikátní konzistenci mléka, která je spíše hutnější, jakmile ale s mlékem zatřeseme, jednotlivé složky se rozvolní a mléko získá tekutější charakter. Díky tomu nepřijde ani kapka nazmar a bude se i lépe roztírat. 

Inspirujte se péčí Indulona, dopřejte si „modrou“ či se nechte hýčkat jakoukoli z variací krémů a tělových mlék (meruňkové, olivové, ...).

Zdroj: Blesk pro ženy, 13. února, původní článek zde