Indulona Original

Tradiční receptura bez konzervačních látek pro intenzivní péči.

Charakteristika

Krém na ruce INDULONA ORIGINAL byl speciálně vyvinutý tak, aby poskytl okamžitou úlevu a hydrataci suché, velmi suché a popraskané pokožce. Vysoce hydratační složení s obsahem 45 % vazelíny, 3 % lanolinu a přírodních esenciálních olejů pokožku intenzivně hydratuje, zvláčňuje a napomáhá jejímu hojení. Poskytuje jí dlouhotrvající ochrannou péči před chladným i drsným počasím a posiluje její přirozenou ochrannou bariéru. Vhodný pro každodenní použití. Dermatologicky testováno. 24H hydratace. Zklidněná pokožka od 1. aplikace*. Okamžitá hydratace pokožky je zvýšená o 38 %*. Pokožka je jemnější a hladší, její drsnost je redukovaná; 92 %**. *Klinický instrumentální test pod kontrolou dermatologa; 10 osob s normální a suchou pokožkou. **Sebehodnocení pod kontrolou dermatologa; 25 osob s normální a suchou pokožkou. O 7,7 % méně plastu ve srovnání s předchozím obalem (bez víčka).

Způsob použití

Krém naneste v přiměřené vrstvě na čistou pokožku, dobře rozetřete a nechte vstřebat. Ošetření doporučujeme opakovat několikrát denně.

Skladování

Skladujte při teplotě 15-25°C. Chraňte před slunečním zářením.

Složení

Petrolatum, Aqua, Lanolin, Paraffinum liqiudum, Cetearyl alcohol, Cholesterol, Parfum, Tocopherol, Tocopheryl acetate, BHT, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Isoeugenol, Limonene, Linalool.

Balení

75 ml