Indulona ATOPIREDU

Vysoce účinný tělový krém byl speciálně vyvinutý pro péči o extrémně suchou a citlivou pokožku se sklonem k atopii. Pomáhá zmírnit příznaky extrémně suché pokožky - vysušení, drsnost a svědění. Tento krém je také vhodný pro jemnou pokožku miminek - okamžitě zklidňuje a pomáhá zmírnit vyrážku pod plenkami.

Charakteristika

Pečující tělový krém INDULONA ATOPIREDU byl speciálně vyvinutý tak, aby poskytl pokročilou péči projevům extrémně suché pokožky. Vysoce hydratační a zklidňující složení bez parfemace pomáhá poskytnout komfort citlivé pokožce se sklonem k atopii. Okamžitě pomáhá zmírnit vysušení, drsnost a pocit svědění. Se 45 % vazelíny a 3,8 % lanolinu poskytuje pokožce dlouhotrvající ochranu, pomáhá obnovit její ochrannou bariéru, hydratuje a tím napomáhá hojení suché pokožky a zanechává ji hydratovanou po dobu 48 hodin. Vhodný pro každodenní použití. Pro celou rodinu, vhodný pro miminka. Pro všechny typy pokožky. Bez parfemace. Dermatologicky testováno. Testováno pod dohledem pediatra. Vyvinuto s cílem minimalizovat riziko alergických reakcí.

Způsob použití

Aplikujte krouživými pohyby na čistou pokožku těla. Aplikaci opakujte kdykoliv dle potřeby. Uchovávejte výrobek mimo dosah dětí. Pouze k vnějšímu použití.

Skladování

Skladujte při teplotě 15 - 25 °C, chraňte před slunečním zářením.

Složení

PETROLATUM, AQUA, LANOLIN, PARAFFINUM LIQUIDUM, CETEARYL ALCOHOL, CHOLESTEROL, TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, BHT, METHYLPARABEN.

Balení

200 ml