Indulona Original

Pečující tekuté mýdlo s bavlnou a panthenolem. Pro všechny typy pokožky.

Nová řada pečujících tekutých mýdel je určená pro efektivní a šetrné čištění rukou. Tekutá mýdla s přírodními ingrediencemi s hydratačním a pečujícím účinkem zanechávají pokožku rukou čistou, jemnou a vláčnou.

Charakteristika

Indulona Pečující tekuté mýdlo ORIGINAL s bavlnou a panthenolem bylo speciálně vyvinuto tak, aby poskytovalo účinné čištění a jemnou péči pokožce rukou. Složení obohacené o hydratační složky zanechává po umytí pokožku rukou jemnou a vláčnou. Vhodné pro každodenní použití, pro celou rodinu. Pro všechny typy pokožky. Dermatologicky testováno. S 97 % biologicky odbouratelných složek (snadno biologicky odbouratelné složky podle OECD301 včetně vody).

Způsob použití

Naneste na vlhké ruce, myjte si je minimálně 40 sekund, poté opláchněte. Nezapomeňte na hřbety rukou, oblast mezi prsty a nehty. Zamezte kontaktu s očima. Pouze k vnějšímu použití.

Skladování

Skladujte při teplotě 15 - 25 °C, chraňte před slunečním zářením.

Složení

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Sodium Lauryl Sulfate, Glycerin, Citric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Disodium EDTA, Glyceryl Oleate, Gossypium Hirsutum Extract, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Lauroyl/Myristoyl Methyl Glucamide, Panthenol, Parfum, Sodium Sulfate, Styrene/Acrylates Copolymer, Tocopherol, Benzoic Acid, Sodium Benzoate, Sorbic Acid, Citronellol, Linalool.

Balení

Praktické 300ml balení s pumpičkou.