Indulona Sensi Care

Pečující tekuté mýdlo s magnolií a panthenolem. Pro citlivou pokožku.

Nová řada pečujících tekutých mýdel je určená pro efektivní a šetrné čištění rukou. Tekutá mýdla s přírodními ingrediencemi s hydratačním a pečujícím účinkem zanechávají pokožku rukou čistou, jemnou a vláčnou.

Charakteristika

Indulona Pečující tekuté mýdlo SENSI CARE s magnolií a panthenolem bylo speciálně vyvinuto tak, aby poskytovalo účinné čištění a jemnou péči i citlivé pokožce rukou. Složení obohacené o hydratační složky zanechává po umytí pokožku rukou jemnou a vláčnou. Vhodné pro každodenní použití, pro celou rodinu. Pro citlivou pokožku. Dermatologicky testováno. S 97 % biologicky odbouratelných složek (snadno biologicky odbouratelné složky podle OECD301 včetně vody).

Způsob použití

Naneste na vlhké ruce, myjte si je minimálně 40 sekund, poté opláchněte. Nezapomeňte na hřbety rukou, oblast mezi prsty a nehty. Zamezte kontaktu s očima. Pouze k vnějšímu použití.

Skladování

Skladujte při teplotě 15 - 25 °C, chraňte před slunečním zářením.

Složení

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Butylene Glycol, Calcium Pantothenate, Citric Acid, Coco-Glucoside, Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Glucose, Glyceryl Oleate, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Inositol, Lactic Acid, Lauroyl/Myristoyl Methyl Glucamide, Magnolia Officinalis Flower extract, Niacinamide, Panthenol, Parfum, PEG-4 Rapeseedamide, Polyquaternium-7, Sodium Chloride, Sodium Sulfate, Tocopherol, Benzoic Acid, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Sorbic Acid.

Balení

EKO balení 500 ml - šetříme vaši peněženku i životní prostředí.