Indulona Original

Antibakteriální gel s aloe vera a čajovníkem. Ničí 99,9 % bakterií za 60 sekund bez použití mýdla a vody. Kapesní balení.

Nová řada antibakteriálních gelů na ruce je určená pro efektivní a šetrné čištění rukou. Složení s přírodními ingrediencemi bylo speciálně vyvinuto tak, aby zničilo 99,9 % bakterií za 60 sekund bez použití mýdla a vody.

Charakteristika

Indulona Antibakteriální gel na ruce ORIGINAL s aloe vera a čajovníkem ničí 99,9 % bakterií (včetně Salmonella) a kvasinky Candida albicans za 60 sekund bez použití mýdla a vody. S rychlým účinkem pro zdravou pokožku. Efektivně čistí a chrání ruce, nevysušuje pokožku.

Způsob použití

Naneste 3 ml gelu do dlaně jedné ruky a vtírejte do rukou po dobu 30 sekund, až do sucha. Ihned opakujte ještě jednou. Neoplachujte. Pouze k vnějšímu použití. Zamezte kontaktu s očima. Nepoužívejte na poraněnou pokožku nebo v případě kožních onemocnění. Dohlížejte na děti do 6 let při používání tohoto přípravku, abyste zabránili požití. Vyhněte se kontaktu s oblečením, může způsobit změnu barvy. Používejte dezinfekce bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku. Nebezpečí. Vysoce hořlavá kapalina a páry. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.
howTouse

Skladování

Skladujte na suchém, tmavém a chladném místě. Uchovávejte obal těsně uzavřený. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Složení

Účinná látka: Etanol 65,28 g/100 g (CAS 64-17-5; EC 200-578-6).

Balení

Kapesní 100ml balení, ideální do kabelky a na cesty.